Στα πλαίσια των γιορτών δάσους, όπως έχουμε αναφέρει σε παλαιότερο ρεπορτάζ στις 8 Αυγούστου και ώρα 20:00 στο κλειστό γυμναστήριο Καρπενησίου η Π.Α.Κ. θα αντιμετωπίσει μικτή ομάδα ποδοσφαιριστών της Ευρυτανίας. Διοργανωτές είναι οι: Δήμος Καρπενησίου, ΕΚΚΕΠΑΔΗΚ, ΚΕΔΜΟΠ και Π.Α.Κ. Τα έσοδα θα διατεθούν στον ΚΕΔΜΟΠ και σε ένα φιλικό μας άτομο. Η τιμή εισιτηρίου ανέρχεται στα 5 ευρώ και τα εισιτήρια διατίθενται από τους διοργανωτές.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)