Αγαπητοί αναγνώστες είμαστε και πάλι κοντά σας. Απόψε έχουμε τον δεύτερο ημιτελικό ανάμεσα σε Γαλλία και Γερμανία.
Στα μάτια μου φαντάζει ως ένα απολύτως ισορροπημένο παιχνίδι όπου η πρόκριση θα κριθεί στις λεπτομέρειες. Πιστεύω πως και οι 2 ομάδες δεν θα ρισκάρουν και θα περιμένει η μια την άλλη να κάνει το λάθος. Διαθέτουν και οι 2 την εμπειρία.
ΠΡΟΤΑΣΗ Χ
ΑΠΟΔΟΣΗ 3.00
Καλή τύχη σε όλους
Επιμέλεια: Μιχάλης Λάμπρου
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)