Στο Scramble Κεντρικής Ελλάδας έλαβε μέρος και φέτος ο Ηλίας Αποστόλου. Ο 3ος αγώνας scramble διεξήχθη την Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου στο Καλαμάκι Φθιώτιδας. Ο Αποστόλου από την Ευρυτανία συμμετείχε στην κατηγορία S1(90 λεπτά, 2 γύροι) και κάνοντας αρκετά καλή εμφάνιση έφτασε στην 6η θέση. Ο αγώνας διεξήχθη από το αθλητικό σωματείο ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ και υπό την έγκριση της αθλητικής ΜΟΤΟΕ. Στην κατηγορία S1 συμμετείχαν δίχρονες μοτοσυκλέτες έως 144cc και τετράχρονες έως 250cc.
Πληροφορίες: Γιώργος Ζαλοκώστας(www.evrytanika.gr)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-nCPajzhYsbA/VQnGqY7ZlvI/AAAAAAACekY/bY8D3UhNrfE/s1600/beliardaaa.gif)
![](http://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)