![](http://3.bp.blogspot.com/-zBas46BPQEo/Ve_rDa-NRRI/AAAAAAAC_dU/hpp9X-OTyKs/s200/paok1.jpg)
Τον γνωρίσαμε για την παρουσία του στον Απεραντιακό πριν 4 χρόνια, όπου δεν έχασε παιχνίδι. Αναφερόμαστε στον Μακεδόνα αμυντικό χαφ Παύλο Κεφαλίδη, που απέκτησε νέα ομάδα. Αγωνίζεται πλέον στον ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων, ομάδα της Α΄ ΕΠΣ Μακεδονίας. Ο 25χρονος τα τελευταία χρόνια αγωνιζόταν στον Κιλκισιακό, ενώ έχει παραστάσεις από το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής με τον Αετό Σκύδρας. Έχει παίξει επίσης στον Απόλλωνα Καλαμαριάς, στην Καστοριά και στην ομάδα νέων του Αγροτικού Αστέρα.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-nCPajzhYsbA/VQnGqY7ZlvI/AAAAAAACekY/bY8D3UhNrfE/s1600/beliardaaa.gif)
![](http://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)