Στον Αστέρα Σταυρού(A΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας) συνεχίζει να αγωνίζεται ο Βασίλης Κολόκας. Ο πρώην παίχτης της Μυρίκης και του Αιόλου είχε μεταγραφεί τον περασμένο Ιανουάριο στους μετέπειτα πρωταθλητές της Β΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας.
Μετά τον Αίολο έπαιξε στην Α.Ε. Δίβρης και στον Παγκρατιακό, ενώ πριν την παρουσία του στην Ευρυτανία αγωνιζόταν στον Α.Ο. Βράχας. Συμπαίχτης του Κολόκα είναι ο πρώην παίχτης του Απεραντιακού Ντίνος Ζήσιμος.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-nCPajzhYsbA/VQnGqY7ZlvI/AAAAAAACekY/bY8D3UhNrfE/s1600/beliardaaa.gif)
![](http://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)