Στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής θα αγωνίζεται ξανά ο Μιχάλης Κωστίδης. Ο Αθηναίος αμυντικός μέσος μετακινήθηκε στον Αστέρα Μενιδίου.
Ο 28χρονος ήρθε στα Άγραφα τον περασμένο Ιανουάριο από την Δόξα Αγίας Άννας. Σε 3 συμμετοχές πέτυχε 1 τέρμα κόντρα στην Ποταμιά στο ντεμπούτο του στα Ευρυτανικά γήπεδα. Έχει φορέσει την φανέλα επίσης του Αετού Πικερμίου, του Παλλαυρεωτικού, της Άνοιξης και του ΑΠΟ Νικολακάκης.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-nCPajzhYsbA/VQnGqY7ZlvI/AAAAAAACekY/bY8D3UhNrfE/s1600/beliardaaa.gif)
![](http://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)