Η σελίδα μας σας μεταφέρει φωτορεπορτάζ από τις προπονήσεις της Παρασκευής 11 Σεπτεμβρίου των ομάδων της Ευρυτανίας, οι οποίες προετοιμάζονται για το πρωτάθλημα της Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας, αλλά και το κύπελλο.
Φωτογραφικό υλικό υπάρχει από τις προπονήσεις του Αιόλου, του ΑΠΟΚ, της Μυρίκης και του Παναγραφιωτικού. Ο Αίολος προπονείται στο κεντρικό γήπεδο του αθλητικού κέντρου, ο ΑΠΟΚ στο βοηθητικό και ο Παναγραφιωτικός μεταφέρθηκε στο ρίψεων. Μυρίκη και Ποταμιά κάνουν προπονήσεις στο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου. Μια μόλις προπόνηση έχει κάνει η ΑΕΚ, ενώ δεν ξεκίνησε την προετοιμασία της επίσημα η ομάδα της Κρέντης.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-nCPajzhYsbA/VQnGqY7ZlvI/AAAAAAACekY/bY8D3UhNrfE/s1600/beliardaaa.gif)
![](http://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)