Μετά από ένα ξεκούραστο Σαββατοκύριακο οι κορασίδες της Π.Α.Κ. ρίχνονται ξανά στην μάχη του πρωταθλήματος. Αύριο Κυριακή (8/2) στις 2 το μεσημέρι θα υποδεχτούν στο κλειστό του Καρπενησίου τον γειτονικό Άρη Σπερχειάδας του Βασίλη Γεωργιάδη.
Η αναμέτρηση είναι στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου της ΕΣΠΕΚΕΛ. Στο άλλο ματς του ομίλου ο Α.Ο. Λαμίας στις 11 το πρωί θα υποδεχτεί στο Χαλκιοπούλειο την Φθία Λαμίας, ενώ ρεπό θα έχει ο Γ.Σ. Λαμίας.
Πρωτάθλημα κορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ(2ος Όμιλος)
3η αγωνιστική(8-2-2015)
Α.Ο. Λαμίας-Φθία Λαμίας 11:00 ΔΑΚ Λαμίας
Π.Α.Κ.-Άρης Σπερχειάδας 14:00 Κλειστό Καρπενησίου
Ρεπό: Γ.Σ. Λαμίας
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)