«Σκεπασμένο» με χιόνι είναι το προπονητικό κέντρο Καρπενησίου. Σχεδόν στα 3/4 του γηπέδου δεν έχει υποχωρήσει μέχρι την Παρασκευή το μεσημέρι το χιόνι. Την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου είναι προγραμματισμένος ο αγώνας Κρέντη-Ποταμιά για την τελευταία αγωνιστική της Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας. Εφόσον δεν λιώσει το υπάρχον χιόνι ο αγώνας θα οδηγηθεί σε αναβολή από τον διαιτητή της συνάντησης. Μπορείτε να δείτε την κατάσταση του γηπέδου από τις ακόλουθες φωτογραφίες.
Φωτορεπορτάζ: Δημήτρης Κολλημένος
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)