Λύθηκε η συνεργασία της ΠΑΕ Αναγέννηση Καρδίτσας και του τερματοφύλακα Γιώργου Τσάμη. Η διοίκηση της ΑΣΑ ευχαριστεί με ανακοίνωση της θερμά τον Φθιωτό πορτιέρο για τις υπηρεσίες του, ενώ εξήρε τον άψογο χαρακτήρα του.
Τονίζει χαρακτηριστικά πως: «Η πόρτα της Αναγέννησης θα είναι πάντα ανοιχτή, καθώς τέτοια παιδιά όπως ο Τσάμης κοσμούν τον χώρο του ποδοσφαίρου. Ευχόμαστε ότι καλύτερο σε επαγγελματικό και προσωπικό επίπεδο». Ο 24χρονος παλαιός πορτιέρο του Απεραντιακού αγωνίστηκε για 2,5 χρόνια σε Γ΄ και Β΄ Εθνική, καταγράφοντας 9 συμμετοχές, εκ των οποίων οι 7 ήταν φέτος. Έχει παίξει επίσης σε: Φραντζή, Λαμία, Λεβαδειακό και Αγρότη Λιανοκλαδίου.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)