Παίχτης της Λαμίας ύστερα από 5 χρόνια είναι ο τερματοφύλακας Γιώργος Τσάμης, που είχε μείνει ελεύθερος από την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο 24χρονος συμφώνησε με τους Φθιωτούς για έναν χρόνο. Έχει αγωνιστεί κατά το παρελθόν στην Λαμία σε Γ΄ και Δ΄ Εθνική και στην Δ΄ Εθνική με Αγρότη Λιανοκλαδίου και Απεραντιακό. Με την ΑΣΑ συμμετείχε στα πρωταθλήματα της Β΄ και Γ΄ Εθνικής. Επιπλέον έχει παίξει στην Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λαμίας, στο Φραντζή και στους νέους του Λεβαδειακού.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)