Ένα ακόμη τέρμα (4ο στο πρωτάθλημα) με την φανέλα του Κυανού Αστέρα Βάρης σημείωσε ο πρώην ποδοσφαιριστής των Αγράφων Χρήστος Γεωργιάδης στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής.
Στο 46ο λεπτό ισοφάρισε σε 1-1 στο εντός έδρας 3-1 επί της Νέας Ιωνίας. Στο 72ο λεπτό αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με την Νέα Ιωνία πέρασε ως αλλαγή στο 60΄ ο Μιχάλης Ρικούνοβ, που διέμενε παλαιότερα στο Καρπενήσι και προπονούνταν με τον ΑΠΟΚ.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)