Δυο αναμετρήσεις θα δώσει το Σάββατο 31 Ιανουαρίου ο Γ.Σ. Άτλας του Χρήστου Μακρή όσον αφορά το βόλεϊ. Θα αντιμετωπίσει στις 15:00 στο προπονητικό κέντρο τον Γ.Σ. Λαμίας στην κατηγορία των γυναικών για την 9η αγωνιστική του τοπικού πρωταθλήματος γυναικών της ΕΣΠΕΚΕΛ(3ος Όμιλος).
Στον αγώνα του πρώτου γύρου η ομάδα του Θανάση Κατσίγιαννη είχε επικρατήσει με 3-0 σετ. Για την ίδια αγωνιστική ο Γ.Σ. Αντίκυρας παίζει εντός έδρας στο Δίστομο με τον Α.Ο. Λαμίας(Ρεπό η Ιτέα).
Στις 17:00 στο Καρπενήσι θα αγωνιστούν οι παγκορασίδες του Άτλαντα κόντρα στον πρωτοπόρο Γυμναστικό του Ντίνου Καρβούνη για την εξ αναβολής αναμέτρηση της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.
Εν τω μεταξύ την Δευτέρα 2 Φεβρουαρίου στις 16:00 θα πραγματοποιηθεί η κοπή πίτας του συλλόγου.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)