Στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣ Αθηνών(1ος Όμιλος) συμμετέχει την τρέχουσα σαιζόν ο Ευρυτάνας πρώην άσος των Αγράφων.
Όπως έχουμε τονίσει σε παλαιότερο ρεπορτάζ φορά την φανέλα της Α.Ε. Γλυφάδας Ποσειδώνας/Οδυσσέας και σε έχει αγωνιστεί στα περισσότερα παιχνίδια της ομάδας του και μάλιστα σε όλα αυτά ως βασικός. Την προηγούμενη σαιζόν ο 29χρονος άσος είχε μόλις μια συμμετοχή με την φανέλα της Τερψιθέας.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)