Καινούργια σημαντική προσθήκη πραγματοποίησε ο Αίολος. Απέκτησε τον τερματοφύλακα Φώτη Μακρή από τον Αστέρα Ζωγράφου, του οποίου ήταν ο βασικός γκολκίπερ τα τελευταία 2,5 χρόνια.
Είναι γεννημένος στις 28/8/1986 και αγωνιζόταν στην B΄ ΕΠΣ Αθηνών την φετινή σαιζόν, έχοντας 15 συμμετοχές στον 3ο Όμιλο και δεχόμενος 18 τέρματα, ενώ έπαιξε ακόμη 3 παιχνίδια στο κύπελλο Αθηνών. Την περασμένη περίοδο είχε επίσης 17 συμμετοχές στην ίδια κατηγορία και μια αποβολή. Ενώ την σαιζόν 2012-2013 αγωνιζόταν στην Α΄ ΕΠΣ Αθηνών καταγράφοντας 20 συμμετοχές και 1 τέρμα σε παιχνίδι, που έπαιξε μέσα. Παλαιότερα συμμετείχε στην Ηλιούπολη και στον Σαρωνικό Αίγινας (Κατέκτησε το πρωτάθλημα της Δ΄ Εθνικής-8ος Όμιλος την περίοδο 2009-2010).
Είναι γεννημένος στις 28/8/1986 και αγωνιζόταν στην B΄ ΕΠΣ Αθηνών την φετινή σαιζόν, έχοντας 15 συμμετοχές στον 3ο Όμιλο και δεχόμενος 18 τέρματα, ενώ έπαιξε ακόμη 3 παιχνίδια στο κύπελλο Αθηνών. Την περασμένη περίοδο είχε επίσης 17 συμμετοχές στην ίδια κατηγορία και μια αποβολή. Ενώ την σαιζόν 2012-2013 αγωνιζόταν στην Α΄ ΕΠΣ Αθηνών καταγράφοντας 20 συμμετοχές και 1 τέρμα σε παιχνίδι, που έπαιξε μέσα. Παλαιότερα συμμετείχε στην Ηλιούπολη και στον Σαρωνικό Αίγινας (Κατέκτησε το πρωτάθλημα της Δ΄ Εθνικής-8ος Όμιλος την περίοδο 2009-2010).
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)