Δυο αναμετρήσεις περιλαμβάνει η 8η αγωνιστική του γυναικείου πρωταθλήματος βόλεϊ της ΕΣΠΕΚΕΛ (3ος Όμιλος), που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 24 Ιανουαρίου.
Ο Άτλας του Χρήστου Μακρή θα αγωνιστεί στην Ιτέα στις 13:00 με την τοπική ομάδα του Σταύρου Τσόκανου. Στις 14:00 ο Γ.Σ. Λαμίας υποδέχεται στο «Χαλκιοπούλειο» τον Γ.Σ. Αντίκυρας. Ρεπό θα έχουν οι πρωτοπόρες του Α.Ο. Λαμίας. Εκκρεμεί να υπενθυμίσουμε η 1η και η 6η αγωνιστική, που δεν έχουν διεξαχθεί.
Ο Άτλας του Χρήστου Μακρή θα αγωνιστεί στην Ιτέα στις 13:00 με την τοπική ομάδα του Σταύρου Τσόκανου. Στις 14:00 ο Γ.Σ. Λαμίας υποδέχεται στο «Χαλκιοπούλειο» τον Γ.Σ. Αντίκυρας. Ρεπό θα έχουν οι πρωτοπόρες του Α.Ο. Λαμίας. Εκκρεμεί να υπενθυμίσουμε η 1η και η 6η αγωνιστική, που δεν έχουν διεξαχθεί.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)