Με το Φθιωτικό ντέρμπι Άρης Σπερχειάδας-Αίας Μοσχοχωρίου που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό της Σπερχειάδας θα ολοκληρωθεί η 4η αγωνιστική του 4ου Ομίλου της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ.
Οι δυο ομάδες έχουν από μια νίκη και μια ήττα και θέλουν τους 2 βαθμούς για να διεκδικήσουν μια θέση στην πρώτη 2αδα. Ο Άρης είναι ο προσεχής αντίπαλος του Άτλαντα στο Καρπενήσι και ο Αίας της Π.Α.Κ. στην Λαμία. Ο αγώνας θα αρχίσει στις 15:30.
Οι δυο ομάδες έχουν από μια νίκη και μια ήττα και θέλουν τους 2 βαθμούς για να διεκδικήσουν μια θέση στην πρώτη 2αδα. Ο Άρης είναι ο προσεχής αντίπαλος του Άτλαντα στο Καρπενήσι και ο Αίας της Π.Α.Κ. στην Λαμία. Ο αγώνας θα αρχίσει στις 15:30.
Η 4η αγωνιστική είχε ξεκινήσει το Σάββατο 17 Ιανουαρίου με την εκτός έδρας νίκη του Άτλαντα με 53-34 επί της Δωρίδας.
Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
4η αγωνιστική 4ου Ομίλου Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ(Κυριακή 25-1-2015 15:30)
Α.Σ. Άρης Σπερχειάδας-Α.Σ. Αίας Μοσχοχωρίου
Διατητές: Αλέκος Κοτσιμπός & Γιώργος Σαμαράς
Κριτές: Δημήτρης Γλωσσόπουλος & Ιωάννα Παπαματθαίου
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)