Δυο γνώριμοι ποδοσφαιριστές από την Πτελέα Φθιώτιδας, οι οποίοι έχουν ξεχωρίσει με την παρουσία τους στα τουρνουά 5Χ5 του Kasmir πρωταγωνιστούν με τις ομάδες τους την φετινή σαιζόν.
Ο Τζίμης Κουτσούμπας του Αρχανίου πέτυχε στο 88΄ το νικητήριο γκολ στο εκτός έδρας 1-0 επί του Παγκρατιακού. Το Αρχάνι του Δημήτρη Καρακούση πραγματοποιεί εντυπωσιακή πορεία και είναι στην 3η θέση της Α΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας, μαζί με την Στυλίδα. Ο μικρότερος αδερφός του Σπύρος αγωνίζεται για πρώτη φορά στην Γ΄ Εθνική και έχει καθιερωθεί στο δεξί άκρο του Οπούντιου Μαρτίνου, με την ομάδα του Μάκη Ζαχαρόπουλου να κάνει πολύ καλές εμφανίσεις στον 2ο Όμιλο, έχοντας συλλέξει 15 βαθμούς(6η θέση).
Φωτογραφίες: www.sportreport.gr, www.efthia.gr
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)