Φιλικό προπονητικό δίτερμα, που είχε διάρκεια 60 λεπτά έδωσαν την Τρίτη 2 Δεκεμβρίου στο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου η Μυρίκη με τον ΑΠΟΚ.
Οι «κόκκινοι» επικράτησαν με σκορ 4-2, ανατρέποντας το εις βάρος τους σκορ. Η ομάδα του Λάκη Αναστασόπουλου προηγήθηκε με τέρματα των Φλοριάν Μπούτσι και Στέλιου Ρεσίτη με 2-0, αλλά το συγκρότημα του Σπύρου Κολόκα γύρισε το ματς και επικράτησε. Χατ-τρικ σημείωσε ο Χρήστος Γενιτσαρόπουλος, ενώ ένα ακόμη γκολ πέτυχε ο Δημήτρης Κοτρώνης.
Φωτογραφία Αρχείου
Οι «κόκκινοι» επικράτησαν με σκορ 4-2, ανατρέποντας το εις βάρος τους σκορ. Η ομάδα του Λάκη Αναστασόπουλου προηγήθηκε με τέρματα των Φλοριάν Μπούτσι και Στέλιου Ρεσίτη με 2-0, αλλά το συγκρότημα του Σπύρου Κολόκα γύρισε το ματς και επικράτησε. Χατ-τρικ σημείωσε ο Χρήστος Γενιτσαρόπουλος, ενώ ένα ακόμη γκολ πέτυχε ο Δημήτρης Κοτρώνης.
Φωτογραφία Αρχείου
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)