Δίχτυα βρήκε ο Χρήστος Γεωργιάδης στο 3-0 του Κυανού Αστέρα Βάρης ενάντια στον Εθνικό Πειραιώς. Στο 41ο λεπτό πέτυχε το 3ο γκολ της ομάδας του λίγο πριν την συμπλήρωση του πρώτου μέρους. Ο 25χρονος άλλοτε άσος των Αγράφων σημείωσε το 2ο του τέρμα στην Γ΄ Εθνική (4ος Όμιλος) ύστερα από αυτό που είχε πετύχει πριν από μια εβδομάδα στο εκτός έδρας 1-0 κόντρα στον ΠΑΟ Κρουσσώνας. Ο Αστέρας έχει 11 βαθμούς και βρίσκεται στην πρώτη 5αδα της βαθμολογίας.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)