«Καταιγιστικές» είναι οι εξελίξεις στην ομάδα της Μυρίκης, η οποία στο φετινό πρωτάθλημα έχει τύχει πολλών και συνεχόμενων κακών διαιτησιών.
Για τις αποφάσεις της διοίκησης της Μυρίκης έχει ήδη ενημερωθεί και ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Ευρυτανίας Γιώργος Παπαντζίμας. Ωστόσο δεν έχουν κατατεθεί εγγράφως στην ΕΠΣΕ, δεδομένου ότι η Μυρίκη δεν αγωνίζεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, αφού έχει αποκλειστεί από το κύπελλο.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)