![](http://4.bp.blogspot.com/-FH37mPmFpW4/VDz1J7GW55I/AAAAAAACLOs/4vyUwIyYZVc/s1600/Psarras1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-rWvCoUqrP7k/VDz1JyCuSyI/AAAAAAACLOw/Ycsku6DbUfo/s1600/psarras2.jpg)
Την προπονητική καθοδήγηση των μικτών ομάδων της ΕΠΣ Αχαΐας ανέλαβε ο Γιάννης Ψάρρας. Είναι ο νέος τεχνικός της ομάδας νέων. Πρόκειται για παλαιό προπονητή του Βελουχίου και παλαιό ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ (Πρωταθλητής το 1985) και της Παναχαϊκής. Ο κ. Ψαρράς έμεινε στον πάγκο του ΑΠΟΚ για πολύ σύντομο χρονικό διάστημα, αποχωρώντας με άσχημο τρόμο από την ομάδα, καθοδηγώντας τελικώς την Λαμία την σαιζόν 1998-1999. Είναι επίσης τεχνικός του Αχαϊκού.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)