Στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΣΚΑ λαμβάνει μέρος ο Γιώργος Θωμάς. Ο Ευβοιώτης αθλητής συμμετείχε στο τουρνουά μπάσκετ, που έγινε στο Καρπενήσι με την τριταθλήτρια Παρέα. Την πρώτη αγωνιστική οι «λόρδοι» κέρδισαν με 62-54 στο κλειστό της Εργάνης την Α.Ε. Αχιλλεύς. Την δεύτερη αγωνιστική η ομάδα του Αποστόλη Χατζηγιαννάκου έχασε εκτός έδρας με 54-51 από την Άμιλλα στο κλειστό Μπουρναζίου. Ο 28χρονος σημείωσε 3 πόντους (Με τρίποντο).
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)