Ο γεννηθείς το 1972 επιθετικός της Κρέντης Δημήτρης Σερπάνος ήταν ο γηραιότερος ποδοσφαιριστής στην πρεμιέρα του Α΄ τοπικού. Τον ακολουθεί ο κατά ένα χρόνο μικρότερος μεσοαμυντικός των Αγράφων Ρέμμους Πάτρου. Σε ηλικία 39 ετών συνεχίζει να αγωνίζεται ο πολύπειρος Κώστας Γουλέτας. Νεαρότερος παίχτης της κατηγορίας είναι ο 14χρονος αριστερός μπακ του ΑΠΟΚ Τόμις Χρυσαφόπουλος, ενώ για ένα χρόνο τον περνά ο συμπαίχτης του Πάνος Λιάγκας.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)