Ένας παλαιός γνώριμος στο αθλητικό κοινό του Καρπενησίου πέρασε τις προηγούμενες ημέρες από το Καρπενήσι. Πρόκειται για τον 36χρονο σήμερα Βούλγαρο Γκεόργκι Ιβάνοφ.
Ο Βαλκάνιος ποδοσφαιριστής έπαιξε στον ΑΠΟΚ την σαιζόν 2002-2003 στην Δ΄ Εθνική υπό τις οδηγίες του Οράσιο Μοράλες αρχικά και του Γιάννη Φλωράκη στην συνέχεια, σκοράροντας 3 φορές σε 25 αγώνες, αγωνιζόμενος αν και μέσος, ως επιθετικός. Το Βελούχι εκείνη την σαιζόν τερμάτισε τελευταίο.
Ο Βαλκάνιος ποδοσφαιριστής έπαιξε στον ΑΠΟΚ την σαιζόν 2002-2003 στην Δ΄ Εθνική υπό τις οδηγίες του Οράσιο Μοράλες αρχικά και του Γιάννη Φλωράκη στην συνέχεια, σκοράροντας 3 φορές σε 25 αγώνες, αγωνιζόμενος αν και μέσος, ως επιθετικός. Το Βελούχι εκείνη την σαιζόν τερμάτισε τελευταίο.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)