![](http://4.bp.blogspot.com/-z72Lp8RlNhw/VBwcmVlJr-I/AAAAAAACIl4/SCLvlJHBVtI/s1600/pentalofos1.png)
Στον Μ.Α.Σ Δόξα Πενταλόφου αγωνίζεται ο άλλοτε ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΚ Μιχάλης Νάσης. Ο 28χρονος μεσοεπιθετικός μεταγράφηκε τον περασμένο Ιανουάριο από τον Ηρακλή Νέας Φώκαιας Χαλκιδικής και αγωνίστηκε στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής, σκοράροντας μάλιστα 4 φορές και βοηθώντας κατά πολύ την ομάδα του.
Έχει ήδη πετύχει γκολ και στο πρωτάθλημα της Α1΄ ΕΠΣ Μακεδονίας, στο οποίο υποβιβάστηκε η Δόξα. Έχει επίσης παίξει στον Αίολο Αγίου Παύλου, στον Ηρακλή Θεσσαλονίκης, στον Απόλλωνα Καλαμαριάς, στην Νέα Καλλικράτεια, στον Ολυμπιακό Χερσονήσου, στο Βελούχι (29 συμμετοχές-5 γκολ στην Δ΄ Εθνική την σαιζόν 2007-2008), στον Οδυσσέα Νυδρίου και στον Ηρακλή Νέας Φώκαιας. Προπονητής της Δόξας είναι ο Ηλίας Σαπάνης (Παλαιός ποδοσφαιριστής μεταξύ άλλων του Ηρακλή), ενώ συμπαίχτης του Νάση είναι ο 38χρονος παλαιός άσος του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ Μίλτος Σαπάνης (Αδερφός του προπονητή).
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)