Σήμερα Τετάρτη(30-4) θα πραγματοποιηθεί ο τελικός του Regions Cup. Η ΕΠΣ Θράκης αγωνίζεται στο Λιτόχωρο ενάντια στην ΕΠΣ Εύβοιας. Μέλος των Θρακιωτών είναι ο Ευρυτάνας ποδοσφαιριστής Πάνος Πασσάς.
Πλην αυτού στην αποστολή ο coach κ. Ιωσηφίδης έχει πάρει άλλους 20 παίχτες, οι οποίοι είναι οι εξής: Συριτούδης, Πουλακίδας, Μαραγκός, Βαλσαμής, Σιδηρόπουλος, Αντωνιάδης, Προδρομίτης, Ζουλής, Κουφιώτης, Αρχοντής, Τσώνης, Μουστάκης, Φωτιάδης, Ξενάκης, Βάσκος, Νικολαΐδης, Λυκούδης, Βασιλακάκης, Αμέτ Ερκάν και Αμαξόπουλος. Να ευχηθούμε καλή επιτυχία στον 21χρονο ποδοσφαιριστή με την ευχή να βρεθεί στα γήπεδα της Σλοβενίας (Uefa Regions Cup), όπου θα συμμετάσχει η πρωταθλήτρια ομάδα.
Πληροφορίες: www.rodopisports.gr
![](http://3.bp.blogspot.com/-yC-avYqSxpE/U0_8JWIAvmI/AAAAAAABvks/1CIOLva-2fI/s1600/karateliki.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)