Στον δρόμο του πρωταθλητή Ευρυτανίας στα Play Off Ανόδου στην Γ΄ Εθνική θα βρεθεί ο Οπούντιος Μαρτίνου και η Νέα Αρτάκη, που κατέκτησαν το πρωτάθλημα σε Φθιώτιδα και Εύβοια αντίστοιχα.
Η Νέα Αρτάκη του Δημήτρη Παναγιώτου θα αγωνιστεί στο Καρπενήσι με τον πρωταθλητή Ευρυτανίας στην πρεμιέρα των Play Off στις 11 Μαΐου. Στην Βοιωτία Παρνασσός Αράχωβας και Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα ισοβαθμούν στην κορυφή μια αγωνιστική πριν το τέλος. Σε περίπτωση που τερματίσουν μαζί στην κορυφή ο τίτλος θα κριθεί σε αγώνα μπαράζ.
Φωτογραφία Αρχείου
Φωτογραφία Αρχείου
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)