Ο Αθλητικός Όμιλος Λαγκαδιάς ο «Εύρυτος» συνεχίζει καθημερινά τις εγγραφές νέων μελών του στα τμήματα κολύμβησης.
Οι εγγραφές γίνονται καθημερινά από τις 5 το απόγευμα και μετά στα γραφεία του συλλόγου στο Κολυμβητήριο αλλά και μέσα από την σελίδα του στο Facebook με μήνυμα.
Υπάρχουν τμήματα από βρέφη 5 μηνών αλλά και σε αρκετά μεγαλύτερες ηλικίες. Προπονητές του συλλόγου είναι οι: Βιβή Πασά, Ηλίας Τσιγαρίδας, Φώφη Πατρώνη και Ανδρέας Παναγή.
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)