Την Κυριακή (13/4) θα πραγματοποιηθεί ο 3ος ημιτελικός των Play Off της Α΄ Ευρυτανίας ανάμεσα σε Αίολο και Μυρίκη. Ο αγώνας θα γίνει στο Δημοτικό στάδιο Καρπενησίου και θα αρχίσει στις 4.30.
Ο Αίολος προκρίνεται στους τελικούς ακόμη και με ήττα με δυο γκολ διαφορά, ενώ η Μυρίκη θέλει νίκη με 3 γκολ διαφορά και πάνω για να προκριθεί. Σε περίπτωση νίκης της με 3 γκολ διαφορά θα ακολουθήσει παράταση. Οι τελικοί αγώνες (Έχει ήδη προκριθεί ο ΑΠΟΚ) των Play Off θα αρχίσουν την Μεγάλη Τετάρτη (16/4) θα συνεχιστούν την Τετάρτη του Πάσχα (23/4) και θα ολοκληρωθούν εάν χρειαστεί 3ος τελικός στις 28 του Απρίλη.
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)