Η κάμερα του “Evrytania Sport” ήταν στο Δημοτικό στάδιο Καρπενησίου και βιντεοσκόπησε τον τελικό κυπέλλου της ΕΠΣ Ευρυτανίας.
Ο Αίολος κατέκτησε εύκολα το 5ο κύπελλο της ιστορίας του κερδίζοντας την Δυτική Φραγκίστα με 4-0. Στο παρακάτω βίντεο μπορείτε να δείτε την είσοδο των ομάδων στο γήπεδο, τα 4 γκολ των νικητών (3 πέτυχε ο Δημήτρης Κουρλός και 1 ο Μάκης Χρυσικός) και την απονομή των επάθλων στους φιναλίστ του τελικού και στους κυπελλούχους.
Βίντεο: Άντζυ Τσολακίδου
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)