Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σάββατο (15/3) στο Χιονοδρομικό Κέντρο του Βελουχίου το All Day Event. Στις πίστες του χιονοδρομικού οι επισκέπτες είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν μια εκδήλωση πλούσια σε άθληση, αναψυχή και διασκέδαση.
Φωτογραφίες-Πληροφορίες: www.redbull.com
Τις εντυπώσεις κέρδισαν οι συμμετέχοντες skier & snowboarders στο Jump Session που πραγματοποιήθηκε στο FunBaG.
Αρκετή αδρεναλίνη και εντυπωσιακό θέαμα που έκοβε την ανάσα, πρόσφεραν οι συμμετέχοντες στο διαγωνισμό αλμάτων. Τα 5 καλύτερα άλματα του contest σύμφωνα με την κριτική επιτροπή έκαναν οι: Μιχάλης Καρόπουλος, Λεωνίδας Κόγιας, Λάμπρος Λιάπης, Σπύρος Μπούρας και Νίκος Χατζηαποστόλου.
Το Χιονοδρομικό Κέντρο Βελουχίου δώρισε στον κάθε νικητή από μία ετήσια κάρτα αναβατήρων για την επόμενη χειμερινή σεζόν του 2015, ενώ η εταιρία The North Face, πρόσφερε στους 5 άξιους Explorers από ένα αυθεντικό Duffel ιδανικό τόσο για το βουνό όσο και για τα ταξίδια.
Όλα αυτά έγιναν με την υποστήριξη της εταιρίας ένδυσης και εξοπλισμού στην ύπαιθρο The North Face, του Jagermeister και του Red Bull.
Φωτογραφίες-Πληροφορίες: www.redbull.com
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)