Στην αναμέτρηση της Δευτέρας (17/3) της 24ης αγωνιστικής της Football League μεταξύ Πιερικού και Δόξα Δράμας ορίστηκε διαιτητής από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ο Τριαντάφυλλος Τίκας.
Το παιχνίδι θα γίνει στο ΔΑΚ Κατερίνης και θα αρχίσει στις 6 το απόγευμα. Ο διαιτητής της ΕΠΣ Ευρυτανίας θα έχει βοηθούς τον Ηλία Νατσιούλα από την Λάρισα και την Ανδρονίκη Νιώτη από τα Τρίκαλα. 4ος διαιτητής θα είναι ο Γιάννης Αγγελακόπουλος από την Καρδίτσα.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)