Α΄ Κατηγορία ΕΠΣ Βοιωτίας
26η αγωνιστική
Κιθαιρώνας Καπαρελίου-Πλαταιές 0-0
Δόξα Πελοπίδας-ΠΑΟ Κυριακίου 1-2
Παρνασσός Αράχωβας-Κάστρο 3-0 α.α.
Δάφνη Ερυθρών-Ορχομενός 1-1
Αναγέννηση Σχηματαρίου-Δήλεσι 0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα 1-2
ΠΑΟ Κόκκινου-Α.Ο. Θήβα 2-1
Νίκη Λαφυστίου-Επαμεινώνδας Λέυκτρων 1-4
Βαθμολογία(Σε 26 αγωνιστικές)
Παρνασσός Αράχωβας
|
66
|
Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα
|
66
|
Α.Ο. Θήβα
|
48
|
Κιθαιρώνας Καπαρελίου
|
46
|
ΠΑΟ Κυριακίου
|
45
|
Αμβρυσσέας Διστόμου
|
39
|
Δάφνη Ερυθρών
|
39
|
ΠΑΟ Κόκκινου
|
39
|
Αναγέννηση Σχηματαρίου
|
36
|
Δήλεσι
|
32
|
Ορχομενός
|
32
|
Επαμεινώνδας Λέυκτρων
|
31
|
Νίκη Λαφυστίου
|
27
|
Πλαταιές
|
25
|
Δόξα Πελοπίδας
|
9
|
Κάστρο *
|
4
|
* Το Κάστρο έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.
Α1΄ Κατηγορία ΕΠΣ Εύβοιας
27η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη-Όλυμπος Γυμνού 3-0
Σκύρος-Ολυμπιακός/Πρωτέας Χαλκίδας 2-1
Αυλωνάρι-Καστέλλα 4-7
Λήλας Βασιλικού-Παντριαδικός Αλιβερίου 0-0
Απόλλων Ερέτριας-Ακαδημία Ιστιαίας 1-0
Ένωση Απολλωνίου/Ιστιαίας-Λουκίσια 2-1
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ταμυναϊκός Αλιβερίου 1-0
Δροσιά-Δύστος 3-2
Βαθμολογία(Σε 27 αγωνιστικές)
Απόλλων Ερέτριας
|
58
|
Νέα Αρτάκη
|
55
|
Λουκίσια
|
51
|
Ένωση Απολλωνίου/Ιστιαίας
|
49
|
Ολυμπιακός Χαλκίδας
|
48
|
Σκύρος
|
42
|
Λήλας Βασιλικού
|
41
|
Δροσιά
|
40
|
Αυλωνάρι
|
37
|
Καστέλλα
|
37
|
Ταμυναϊκός Αλιβερίου
|
33
|
Παντριαδικός Αλιβερίου
|
33
|
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
|
30
|
Δύστος
|
20
|
Όλυμπος Γυμνού
|
15
|
Ακαδημία Ιστιαίας
|
12
|
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣ Θεσσαλίας
26η αγωνιστική
Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Σαρακηνός Βόλου 0-0
Πρωτεσίλαος Πτελεού-Αγία Παρασκευή 0-2
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Μαγνησιακός 3-1
Αστέρας Ριζομύλου-Σκιάθος 1-0
Δάφνη Βόλου-Α.Ε. Διμηνίου 0-3
Θησέας Αγριάς-Αλμυρός 2-1
Άρης Μελισσατίκων-Ακρόπολη Σέσκλου 2-0
Αίας Σούρπης-Α.Σ. Αγχίαλος 3-0
Βαθμολογία(Σε 26 αγωνιστικές)
Πύρασος Νέας Αγχιάλου
|
66
|
Σαρακηνός Βόλου
|
63
|
Α.Ε. Διμηνίου
|
63
|
Αλμυρός
|
51
|
Δήμητρα Ευξεινούπολης
|
42
|
Θησέας Αγριάς
|
36
|
Σκιάθος
|
35
|
Άρης Μελισσατίκων
|
34
|
Μαγνησιακός
|
32
|
Αίας Σούρπης
|
30
|
Αγία Παρασκευή
|
28
|
Αστέρας Ριζομύλου
|
26
|
Α.Σ. Αγχίαλος
|
24
|
Ακρόπολη Σέσκλου
|
20
|
Πρωτεσίλαος Πτελεού
|
18
|
Δάφνη Βόλου
|
16
|
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣ Καρδίτσας
28η αγωνιστική
Απόλλων Μακρυχωρίου-Λεοντάρι 1-0
Ηρακλής Καρδιτσομαγούλας-Ατρόμητος Παλαμά 0-2
Αστέρας Καρδίτσας-Ελπίδα Αγίου Γεωργίου 1-0
Ηρακλής Σοφάδων-Σέλλανα 2-5
Πασχαλίτσα-Πάμισσος Καλογριανών 1-0
Διγενής Αρτεσιανού-Εθνικός Καρδίτσας 3-2
Ήφαιστος Καρδίτσας-Δόξα Μητρόπολης 4-2
Καρποχώρι-Μυρίνη 1-3
Βαθμολογία(Σε 28 αγωνιστικές)
Aτρόμητος Παλαμά
|
66
|
Σέλλανα
|
62
|
Μυρίνη
|
56
|
Διγενής Αρτεσιανού
|
54
|
Απόλλων Μακρυχωρίου
|
53
|
Λεοντάρι
|
47
|
Πάμισσος Καλογριανών
|
44
|
Eθνικός Καρδίτσας
|
42
|
Καρποχώρι
|
38
|
Αστέρας Καρδίτσας
|
38
|
Ηρακλής Σοφάδων
|
37
|
Πασχαλίτσα
|
36
|
Δόξα Μητρόπολης
|
20
|
Hρακλής Καρδιτσομαγούλας
|
15
|
Ήφαιστος Καρδίτσας
|
14
|
Eλπίδα Αγίου Γεωργίου
|
11
|
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣ Λάρισας
29η αγωνιστική
Δόξα Ομορφοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας 1-4
Δόξα Βλαχογιαννίου-Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2-0
Δόξα Αργυροπουλίου-Ηρακλής Χάλκης 0-1
Φαλανικός-Αναγέννηση Καλοχωρίου 2-1
Αετός Μακρυχωρίου-Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1
Δήμητρα Γιάννουλης-Κεραυνός Παραποτάμου 1-0
Π.Ο.Ελασσόνας-Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 0-1
ΑΕΔ Νίκαιας-Απόλλων Λάρισας 0-1
ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Σμόλικας Φαλάνης 0-1
Βαθμολογία(Σε 29 αγωνιστικές)
Δήμητρα Γιάννουλης
|
66
|
Ηρακλής Χάλκης
|
55
|
ΠΑΟΛ Αβέρωφ
|
52
|
Δόξα Βλαχογιαννίου
|
52
|
Φαλανιακός
|
52
|
Φιλοκτήτης Μελιβοίας
|
47
|
ΑΕΔ Νίκαιας
|
46
|
Αχιλλέας Φαρσάλων
|
46
|
Ηρακλής Λάρισας
|
46
|
Σμόλικας Φαλάνης
|
41
|
Απόλλων Λάρισας
|
40
|
Αετός Μακρυχωρίου
|
39
|
Κεραυνός Παραποτάμου
|
38
|
Αναγέννηση Καλοχωρίου
|
36
|
Δόξα Αργυροπουλίου
|
30
|
Δόξα Ομορφοχωρίου
|
21
|
Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος
|
16
|
Π.Ο.Ελασσόνας
|
8
|
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣ Τρικάλων
26η αγωνιστική
Εθνικός Καστρακίου-Φήκη 0-2
Φλαμούλι-Άρης Περιστέρας 3-0
Μετέωρα-Α.Ε. Παραληθαίων 1-0
Δήμητρα/Απόλλων-Α.Ε. Τρικάλων 7-6
Μεγάλα Καλύβια-Θύελλα Μεγαλοχωρίου 7-0
Αχιλλέας Μπάρας-Κρύα Βρύση 2-0
Άγιος Οικουμένιος-Δικέφαλος Πυργετού 4-2
Ασκληπιός Τρικάλων-Φαρκαδόνα 3-4
Βαθμολογία(Σε 26 αγωνιστικές)
Φλαμούλι
|
67
|
Δήμητρα/Απόλλων
|
57
|
Εθνικός Καστρακίου
|
56
|
Μετέωρα
|
52
|
Κρύα Βρύση
|
43
|
Α.Ε. Παραληθαίων
|
39
|
Δικέφαλος Πυργετού
|
39
|
Φήκη
|
35
|
Αχιλλέας Μπάρας
|
31
|
Α.Ε. Τρικάλων
|
31
|
Άρης Περιστέρας
|
30
|
Φαρκαδόνα
|
30
|
Μεγάλα Καλύβια
|
29
|
Άγιος Οικουμένιος
|
28
|
Ασκληπιός Τρικάλων
|
19
|
Θύελλα Μεγαλοχωρίου
|
1
|
Α1΄ Κατηγορία ΕΠΣ Φθιώτιδας
29η εξ αναβολής αγωνιστική
Στυλίδα-Νέο Κρίκελλο 3-0
30η εξ αναβολής αγωνιστική
Ολυμπιακός Λαμίας-Ένωση 2010 1-5
Βαθμολογία(Σε 30 αγωνιστικές)
Οπούντιος Μαρτίνου
|
83
|
Στυλίδα
|
76
|
Μαλεσίνα
|
67
|
Καμένα Βούρλα
|
60
|
Κηφισσός Κάτω Τιθορέας
|
53
|
Άρης Αγίου Κωνσταντίνου*
|
47
|
Ευρυτανικός
|
46
|
Νέο Κρίκελλο
|
43
|
Ένωση 2010*
|
40
|
Αγρότης Λιανοκλαδίου
|
39
|
Δάφνη Λιβανατών
|
37
|
Αταλάντη
|
35
|
Ολυμπιακός Λαμίας
|
31
|
Προοδευτική Λάρυμνας
|
30
|
Αστέρας Σταυρού
|
26
|
Ακαδημία/Ηρακλής Ροδίτσας
|
20
|
Ελατειακός
|
17
|
Σπερχειάδα 2005
|
7
|
* Ματς λιγότερο.
** Ο Ελατειακός έχει τιμωρηθεί με -3 βαθμούς.
*** Η Μαλεσίνα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς.
Α΄ Κατηγορία ΕΠΣ Φωκίδας
19η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας-Γλυφάδα 1-1
Απόλλων Ευπαλίου-Οιάνθη Γαλαξιδίου 5-0
Δωριείς Μανάγουλης-Αμφισσαϊκός 2006 3-3
Α.Σ. Τολοφώνα/Ερατεινή-Ησαΐας Δεσφίνας 1-1
Ακαδημία 94-Κρισσαίος Χρισσού 2-5
Διαγόρας Πολυδρόσου-Αετός Λιδορικίου 3-0 α.α.
Βαθμολογία(Σε 19 αγωνιστικές)
Αστέρας Ιτέας
|
47
|
Κρισσαίος Χρισσού
|
44
|
Αμφισσαϊκός 2006
|
41
|
Δωριείς Μανάγουλης
|
40
|
Γλυφάδα
|
37
|
Απόλλων Ευπαλίου
|
33
|
Ησαΐας Δεσφίνας
|
24
|
Οιάνθη Γαλαξιδίου
|
22
|
Διαγόρας Πολυδρόσου
|
20
|
Α.Σ. Τολοφώνα/Ερατεινή
|
16
|
Ακαδημία 94
|
5
|
Αετός Λιδορικίου
|
0
|
* Ο Αετός Λιδορικίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.