Εύκολα πέρασε στην επόμενη φάση ο κυπελλούχος Αιτωλοακαρνανίας Ναυπακτιακός Αστέρας, ο οποίος επιβλήθηκε στο γήπεδο του Οδυσσέα Νυδρίου με σκορ 4-0.
Πληροφορίες-Φωτογραφίες: nafpaktianews.gr
Την ερχόμενη Τετάρτη (26/3) στις 3.30 στο Παπαχαραλάμπειο στάδιο της Ναυπάκτου ο Αστέρας θα υποδεχτεί την ομάδα του Αίολου με φόντο την πρόκριση στους «8» του κυπέλλου ερασιτεχνών.
Τα στοιχεία του αγώνα:
Ναυπακτιακός Αστέρας-Ελπίδες Οδυσσέα Νυδρίου 4-0
Γκολ: (35΄) Καλαβρουζιώτης, (58΄) Μικελάτος, (68΄) Θεοχάρης, (81΄) Αδραχτάς
Δοκάρι: (68΄) Καζάνας
Συνθέσεις Ομάδων
Ναυπακτιακός Αστέρας (Γιάννης Πανουργιάς): Ανδρεόπουλος, Καζανάς(82΄ Παπαδόπουλος), Ερινάλντο, Ζαχαρόπουλος, Θεοχάρης, Θανασιός, Καραγιάννης, Γεωργακόπουλος(77΄ Καρτσακλής), Καλαβρουζιώτης, Μικελάτος(79΄ Μυτιλήνης)
Ελπίδες Οδυσσέα Νυδρίου (Χρήστος Βανάς): Σκιαδάς, Σέρβος, Γαζής(71΄ Βερύκιος), Δασκαλάκης, Κτένας, Φλούδας, Βρεττός, Χρυσοβιτσάνος, Βακουφτσής (79΄ Σταυρόπουλος), Ορφανός, Κοντογιάννης
Πληροφορίες-Φωτογραφίες: nafpaktianews.gr
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)