Το 4ο του φετινό επίσημο τέρμα και 3ο στην Γ΄ Εθνική (Έχει σκοράρει και στο κύπελλο) πέτυχε ο Δημήτρης Ρούσσης, ο οποίος διανύει μια αρκετά καλή σαιζόν ατομικά και ομαδικά.
Στον αγώνα της Λάρισας με τον Κεραυνό Θεσπρωτικού την Κυριακή 9/2 σημείωσε στο 74΄ το 5o τέρμα της ομάδας του στο εντυπωσιακό 6-0. Σκόραρε με διπλή προσπάθεια και ξανά από στημένη φάση. Ο Κώστας Νεμπεγλέρας εκτέλεσε κόρνερ, ο 26χρονος Ευρυτάνας έστειλε την μπάλα με κεφαλιά στο οριζόντιο δοκάρι και στην επαναφορά με κοντινό σουτ «έγραψε» το 5-0.
Στον αγώνα της Λάρισας με τον Κεραυνό Θεσπρωτικού την Κυριακή 9/2 σημείωσε στο 74΄ το 5o τέρμα της ομάδας του στο εντυπωσιακό 6-0. Σκόραρε με διπλή προσπάθεια και ξανά από στημένη φάση. Ο Κώστας Νεμπεγλέρας εκτέλεσε κόρνερ, ο 26χρονος Ευρυτάνας έστειλε την μπάλα με κεφαλιά στο οριζόντιο δοκάρι και στην επαναφορά με κοντινό σουτ «έγραψε» το 5-0.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)