Για δεύτερη συνεχή αγωνιστική ο διαιτητής της ΕΠΣ Ευρυτανίας Τριαντάφυλλος Τίκας θα διευθύνει αναμέτρηση της Γ΄ Εθνικής μετά το ματς της πρωτοπόρου του 2ου Ομίλου Λάρισας θα σφυρίξει εκτός έδρας αναμέτρηση της πρωτοπόρου του 3ου Ομίλου Λαμίας.
Ο Τίκας θα σφυρίξει την Κυριακάτικη (9/2) αναμέτρηση της 17ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής στο Βελεστίνο μεταξύ του τοπικού Ρήγα και της Λαμίας. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 3 το μεσημέρι στο Δημοτικό στάδιο του Βελεστίνου. Βοηθοί του θα είναι ο Νίκος Μανούρας και ο Μιχάλης Μανασής από τα Τρίκαλα. Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ο Αστέριος Νίτσας από την Λάρισα.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)