Την ικανότητα του στο ψηλό παιχνίδι έχει δείξει ο δεύτερος σκόρερ του τοπικού Ευρυτανίας Μάκης Χρυσικός. Έχει βρει τον δρόμο προς τα αντίπαλα δίχτυα 3 φορές με κεφαλιά (2 με το Ραπτόπουλο και 1 με την Κρέντη).
Δυο εύστοχες κεφαλιές έχει ο Άλεξ Μπακαλίδης του Βελουχίου. Από μια κεφαλιά, που κατέληξε στα αντίπαλα δίχτυα έχουν πετύχει οι: Βαγγέλης Αθανασόπουλος(Άγραφα), Πάνος Αντωνίου(ΑΠΟΚ), Πάνος Βλάχος(Κρέντη), Ντίνος Γιαννόπουλος(Ποταμιά), Γιάννης Ζαλοκώστας(Μυρίκη), Λάμπρος Γούλας(Ραπτόπουλο), Κώστας Κατσαδούρος(Φραγκίστα), Γιάννης Ηλιάδης(Αίολος), Βαγγέλης Μάκκας(Κρέντη), Βασίλης Συγκελόπουλος(ΑΠΟΚ), Άρης Σιταράς(Μυρίκη), Νίκος Ράικος(Αίολος), Κώστας Σταμούλης(Κρέντη) και Δημήτρης Σερπάνος(ΑΠΟΚ).
Δυο εύστοχες κεφαλιές έχει ο Άλεξ Μπακαλίδης του Βελουχίου. Από μια κεφαλιά, που κατέληξε στα αντίπαλα δίχτυα έχουν πετύχει οι: Βαγγέλης Αθανασόπουλος(Άγραφα), Πάνος Αντωνίου(ΑΠΟΚ), Πάνος Βλάχος(Κρέντη), Ντίνος Γιαννόπουλος(Ποταμιά), Γιάννης Ζαλοκώστας(Μυρίκη), Λάμπρος Γούλας(Ραπτόπουλο), Κώστας Κατσαδούρος(Φραγκίστα), Γιάννης Ηλιάδης(Αίολος), Βαγγέλης Μάκκας(Κρέντη), Βασίλης Συγκελόπουλος(ΑΠΟΚ), Άρης Σιταράς(Μυρίκη), Νίκος Ράικος(Αίολος), Κώστας Σταμούλης(Κρέντη) και Δημήτρης Σερπάνος(ΑΠΟΚ).
Επιμέλεια: Δημήτρης Κολλημένος
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)