Δεν έχει καταφέρει να κερδίσει κανένα πέναλτι η ομάδα της Φραγκίστας. Είναι η μοναδική, που δεν έχει σουτάρει από τα 11 βήματα. Περισσότερα πέναλτι έχει κερδίσει ο ΑΠΟΚ και η Ποταμιά(3/4 ο ΑΠΟΚ, 2/4 οι Μεγαλοχωρίτες). 5 παραβάσεις έχουν υποδειχτεί μέσα στην περιοχή του Ραπτοπούλου και 4 σε αυτήν της Μυρίκης. Σε κανένα πέναλτι δεν έχει υποπέσει ο Αίολος.
Κερδισμένα πέναλτι
ΑΠΟΚ Βελούχι
|
4
|
Ποταμιά
|
4
|
Αίολος
|
3
|
Κρέντη
|
3
|
Μυρίκη
|
2
|
Ραπτόπουλο
|
1
|
Άγραφα
|
1
|
Φραγκίστα
|
0
|
Πέναλτι Κατά
Ραπτόπουλο
|
5
|
Μυρίκη
|
4
|
Ποταμιά
|
2
|
Κρέντη
|
2
|
Άγραφα
|
2
|
Φραγκίστα
|
2
|
ΑΠΟΚ Βελούχι
|
1
|
Αίολος
|
0
|
Επιμέλεια: Δημήτρης Κολλημένος
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)