Την Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου στις 7 το απόγευμα θα πραγματοποιηθούν οι εξετάσεις ζωνών για τους αθλητές του Α.Σ. Tae Kwondo και Kick Boxing Ευρυτανίας. Θα διεξαχθούν στο κλειστό γυμναστήριο του Hotel Spa Montana. Οι αθλητές θα εφαρμόσουν τεχνικές ενάντια σε φανταστικούς αντιπάλους και θα δείξουν τις ικανότητες και τις τεχνικές τους γνώσεις, παρουσία των δασκάλων τους και των αναγνωρισμένων ομοσπονδιών ΕΛΟΤ και ΠΟΚ.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)