Για δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική της Football League ο ρέφερι της ΕΠΣ Ευρυτανίας Τριαντάφυλλος Τίκας ορίστηκε ξανά σε αγώνα ως 4ος διαιτητής.
Ο Τίκας θα εκτελέσει χρέη 4ου διαιτητή στην αναμέτρηση Βατανιακός-Πιερικός της 9ης αγωνιστικής της FL, η οποία θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Κατερίνης την Δευτέρα (25/11) στις 4 το απόγευμα. Διαιτητής ορίστηκε ο Θανάσης Σέζος από το Κιλκίς, με βοηθούς τους Χρήστο Πρεντζερέτζη και Τριαντάφυλλο Ναλμπάντη, οι οποίοι προέρχονται από την ίδια ΕΠΣ.
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)