Και δεύτερο γκολ με την φανέλα της Λάρισας στην Γ΄ Εθνική σημείωσε ο Δημήτρης Ρούσσης. Μετά το γκολ, που είχε σημειώσει στην πρεμιέρα στο 5-0 επί της Πρέβεζας ο 25χρονος σκόραρε στο 4-0 επί της Δόξας Κρανούλας την Κυριακή 6 Οκτωβρίου για την 3η αγωνιστική. Πέτυχε το 2-0 με προβολή ύστερα από κόρνερ του Κώστα Νεμπεγλέρα. Αξιοσημείωτο πως χει πετύχει και τις δυο φορές το δεύτερο γκολ των «βυσσινί» από κόρνερ του «Νέμπε», ενώ η ομάδα του δεν δέχτηκε γκολ.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)