Στις 20-10 πραγματοποιήθηκαν οι διασυλλογικοί αγώνες kick boxing, dynamic sparring στην Λαμία. Οι 7 συμμετοχές του Α.Σ. Tae Kwon Do Ευρυτανίας κατέκτησαν άπαντες το χρυσό μετάλλιο στην κάθε κατηγορία, που αγωνίστηκαν. Τους αθλητές συνόδευσαν οι προπονητές Νίκος Ζαρμακούπης και Σταύρος Ζαρμακούπης, που συγχαίρουν ξανά τους αθλητές και τους εύχονται πάντα τέτοιες μεγάλες επιτυχίες.
Φωτογραφία Αρχείου
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)