Την Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου αφίχθη στο Καρπενήσι ο πρωταθλητής Ευρώπης Ολυμπιακός. Η ομάδα μπάσκετ των Πειραιωτών έφτασε γύρω στις 1 στο Hotel Spa Montana, για να πραγματοποιήσουν το βασικό στάδιο της προετοιμασίας του. Η ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα θα διαμείνει έως τις 13 του μηνός. Αύριο(5-9) το απόγευμα θα προπονηθεί στο αθλητικό κέντρο Καρπενησίου. Το ''Evrytania Sport'' ήταν ένα από τα δυο μέσα, που κάλυψε την άφιξη του Ολυμπιακού.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-_ySM8p8GmC8/Uf1t2Oj91fI/AAAAAAABVPg/gCORmFklmdA/s1600/agrafiotis1.jpg)