«Χάλασε» η μεταγραφή του 27χρονου μεσοεπιθετικού Δημήτρη Τύμπα στον Αίολο. Ο ποδοσφαιριστής βρέθηκε στο Καρπενήσι τις προηγούμενες ημέρες και προπονήθηκε με την ομάδα, ωστόσο τελικώς ο ποδοσφαιριστής δεν θα συνεχίσει στους Καρπενησιώτες. Οι δυο πλευρές αρχικώς είχαν συμφωνήσει να συνεργαστούν.
Ο Αγρινιώτης ποδοσφαιριστής αναζητά πλέον τον επόμενο ποδοσφαιρικό της καριέρας του, καθώς είναι ελεύθερος. Έχει θητεία στην Κρέντη και στο Ραπτόπουλο αγωνιζόμενος συνολικά σε 51 ματς και σκοράροντας 25 φορές.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)