Ο νταμπλούχος Ελλάδας Παναθηναϊκός αναχωρεί την Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου από το Καρπενήσι, ωστόσο μια ημέρα μετά θα καταφτάσει στο Hotel Spa Montana για προετοιμασία ο πρωταθλητής Ευρώπης Ολυμπιακός. Ο Γιώργος Μπαρτζώκας θα έχει στην αποστολή τους: Μάντζαρη Β., Κατσίβελη, Σίμονς, Ντάνστον, Πέτγουει, Μαυροειδή, Γεωργάκη, Αγραβάνη, Παπαπέτρου, Λοτζέσκι και Χριστοδούλου, τους βοηθητικούς: Κακιούζη, Μάντζαρη Α., Γιαννακίδη, Ιωακειμίδη και τον Τολιόπουλο, που ενδέχεται να αποκτηθεί. Θα απουσιάζουν οι διεθνείς: Σπανούλης, Πρίντεζης, Περπέρογλου, Σλούκας και Μπέγκιτς. Δυο ημέρες αργότερα αναμένεται να αφιχθεί ο Έισι Λο. Οι Πειραιώτες θα παραμείνουν στην πόλη μας έως τις 13 Σεπτεμβρίου.
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-_ySM8p8GmC8/Uf1t2Oj91fI/AAAAAAABVPg/gCORmFklmdA/s1600/agrafiotis1.jpg)