Δυο νεαροί ποδοσφαιριστές είναι πλέον μέλη της οικογένειας του Κατσαντώνη. Στα Άγραφα μεταγράφηκαν ο τερματοφύλακας Γιώργος Γιόγιος και ο Θοδωρής Κατσαρός.
Αμφότεροι είναι 15 ετών και προέρχονται από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002. Ο πρώτος αγωνίστηκε με υποσχετική στον ΑΠΟΚ, καταγράφοντας 3 συμμετοχές στο Α΄ τοπικό. Ο δεύτερος μετακινείται στα Άγραφα με καθυστέρηση ενός έτους, καθώς η μεταγραφή του είχε «χαλάσει» το περασμένο καλοκαίρι.
Τα στατιστικά των παιχτών
Γιώργος Γιόγιος(Τερματοφύλακας, 15 ετών)
Περίοδος
|
Ομάδα
|
Κατ.
|
Συμμ.
|
2012-2013
|
ΑΠΟΚ Βελούχι
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
3
|
* Ο Κατσαρός θα αγωνιστεί για πρώτη φορά στην Α΄ ΕΠΣΕ.
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-_ySM8p8GmC8/Uf1t2Oj91fI/AAAAAAABVPg/gCORmFklmdA/s1600/agrafiotis1.jpg)