Αποδεσμεύτηκε από την ομάδα του Απεραντιακού ο Στέφανος Καμαρέτσος. Ο 19χρονος δεξιός αμυντικός έβγαλε το πρώτο του δελτίο τους Απεράντιους, στους οποίους αγωνίστηκε για 3 ολόκληρα χρόνια, έχοντας ένα πέρασμα ενός έτους από τον Αίολο.
Μετρά στην Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας 38 συμμετοχές και 1 τέρμα, εκ των οποίων οι 8 εμφανίσεις ήταν την περασμένη περίοδο. Το 2010 κατέκτησε με τον Απεραντιακό το μοναδικό πρωτάθλημα της ιστορίας του. Ο νεαρός σπουδάζει εκτός Ευρυτανίας και συγκεκριμένα στην Κοζάνη, όπου πιθανόν θα αναζητήσει το επόμενο ποδοσφαιρικό του «σταθμό.»
Μετρά στην Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας 38 συμμετοχές και 1 τέρμα, εκ των οποίων οι 8 εμφανίσεις ήταν την περασμένη περίοδο. Το 2010 κατέκτησε με τον Απεραντιακό το μοναδικό πρωτάθλημα της ιστορίας του. Ο νεαρός σπουδάζει εκτός Ευρυτανίας και συγκεκριμένα στην Κοζάνη, όπου πιθανόν θα αναζητήσει το επόμενο ποδοσφαιρικό του «σταθμό.»
Τα στατιστικά του
Στέφανος Καμαρέτσος(Αμυντικός, 19 ετών)
Περίοδος
|
Ομάδα
|
Κατ.
|
Συμμ.
|
Γκολ
|
2009-2010
|
Απεραντιακός
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
5
|
0
|
2010-2011
|
Αίολος
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
12
|
0
|
2011-2012
|
Απεραντιακός
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
13
|
1
|
2012-2013
|
Απεραντιακός
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
8
|
0
|
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)