Ύστερα από δυο συνεχόμενα χρόνια στον Αχαρναϊκό ο Ευρυτανικής καταγωγής ποδοσφαιριστής Άρης Νταβαρίνος βρίσκεται σε αναζήτηση ποδοσφαιρικής «στέγης». Ο 22χρονος κατέκτησε δυο συνεχόμενες ανόδους με το συγκρότημα του Μενιδίου. Ο μεσοεπιθετικός ήταν βασικός συντελεστής στην προσπάθεια για προβιβασμό στην Football League. Ενημερώθηκε από τους διοικούντες του συλλόγου πως δεν υπολογίζεται εν όψει της νέας περιόδου.
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-_ySM8p8GmC8/Uf1t2Oj91fI/AAAAAAABVPg/gCORmFklmdA/s1600/agrafiotis1.jpg)