Στον Α.Π.Ο. Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου συνεχίζει την καριέρα του ο Κώστας Αρουτίδης. Ο 28χρονος επιθετικός αγωνίστηκε το περασμένο διάστημα στην Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας με την φανέλα των Αγράφων, ενώ έχει παλαιότερα φορέσει την φανέλα του Απεραντιακού στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα. Ο Σμυρναϊκός θεωρείται μια από τις πιο ιστορικές ομάδες και αγωνίζεται στην Α΄ ΕΠΣ Μακεδονίας.
Τα στατιστικά του στην Ευρυτανία
Κώστας Αρουτίδης(Επιθετικός, 28 ετών)
Περίοδος
|
Ομάδα
|
Κατ.
|
Συμμ.
|
Γκολ
|
2010-2011
|
Απεραντιακός
|
Δ΄
|
21
|
7
|
2012-2013(Β΄)
|
Άγραφα
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
2
|
0
|
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)